Tag archieven: Unveiling Infinity

Unveiling Infinity

Wat weten we eigenlijk van ons bestaan? Vigyan Bhairav, “bathing in the unknown” noem ik het maar. Wat weten we eigenlijk van ons bestaan? Wie zijn wij? Waar komen we vandaan? Waarom zijn we hier? Wat is het heelal, het universum? Wat is infinity of de oneindigheid?

Verder lezen

Lotus Bloem

Zou ik naar de masterclass over de Vigyan Bhairav, oftewel Unveiling Infinity gaan? Door Sri Sri Ravi Shankar zelf gegeven? Het klonk prachtig; 112 meditatietechnieken die het mogelijk maken om een gevoel van oneindigheid en diepe innerlijke vrede te ervaren… Iets voor mij? Ik aarzelde. Ik mediteer al bijna 30…

Verder lezen

2/2